לינה

ברומא כמובן שאפשר למצוא מקומות לינה התואמים כל כיס  וברור שמחיר הלינה בה יותר יקר מאשר בפריפריה. חלק גדול של בתי המלון נמצאים באזור תחנת הרכבת טרמיני וכדאי לבדוק היטב את הסביבה בשעת חשכה לפני שמזמינים חדר. כמובן שאפשר גם למצוא בתי מלון בפיאצה אספנייה המרכזית. דירוג בתי המלון הוא על פי כוכבים כמקובל.

ישנם כמה מינוחים שיכולים לסייע לכם בבחירת מלון. פרט לHotel המקובל יש ברומא גם Pension שהוא דומה לB&B האנגלי,  בדירה בשכונת מגורים לא תמיד יש שירותים לחדר ולעיתים החדר שתקבלו נמצא בדירתה של בעלת הבית עצמה,וזה כבר עניין של בחירה והעדפה שלכם. מינוח אחר הוא ה Albergo שזוהי מילה נרדפת למלון באיטלקית,אבל בד"כ קטן ומשפחתי יותר (לא בהכרח זול יותר)

אתר הנותן מידע על בתי מלון ברומא לפי כוכבים

אין ספור מלונות ממויני מחיר וכוכבים

הזמנה מוקדמת של בתי מלון, ומידע על בתי מלון על פי מחירים, אזורים וכל מדרג אחר:

דירות ברומא

אתר נוסף

ועוד אתר של דירות ברומא

כפר נופש מחוץ לרומא- טוב למי שיש רכב צמוד, למשפחות,  אבל נגיש גם בתחבורה ציבורית- גם לשדה התעופה וגם לעיר. מחירים למשפחה נעים מ55 יורו ל130 יורו ללילה בעונת הקיץ. במקום יש גם מנזה לכל הארוחות, ברכת שחיה ושירותי כפר נופש. המגורים צנועים ובסיסיים.

ב.ב. רומא

אתר נוסף של לינה וארוחת בוקר

מישהו המליץ על מריה

חדר ל4 עולה 110 יורו בהחלט מחירים זולים גם למשפחה.

אכסניות

דיור זול –אפשר חדר פרטי עם מקלחת פרטית ואפשר חדרים ודירות משותפים

מחירים נעים עד 40 יורו ליחיד לחדר פרטי.


המלצות ללינה:

התארחנו במלון Nizza ברומא כ-5 דקות מ-termini תחנה מרכזית .אזור שקט,בתי מלון,מסעדות וגישה נוחה כמעט לכל מקום בתחבורה ציבורית.מומלץ מאוד.(לא זוכרת מי המליץ)

 מלון כשר ברומא

בטרווסטרה, ישנו פנסיון מקסים ולא יקר במיוחד. ``מלון כרמל``.
הוא מאוד נקי, עם מזגן. הם גם נותנים למי שמעוניין, ארוחת בוקר כשרה ובשבת-מחם ופלטה. המיקום שלו הוא 7 דקות מבית הכנסת..
הכתובת והטלפון הם:
CARMEL
Via Goffredo Mameli 11, Rome 00153, Italy
Phone: 06/580-9921
Fax: 06/581-8853

(טל-  קיץ 2003)

 לינה וארוחת בוקר

לא רחוק מהמרכז יש B&B מצוין.בתחילת אוקטובר מחיר לחדר גדול+ ארוחת בוקר עולה לנו 58 EURO.מקום נקי ומסודר עם בעל הבית חביב מאוד.הזמנו את המקום דרך EMAIL אבל אפשר גם ב טלפון.

(רחל- קיץ 2003)

 מלון ל-5 נפשות

Holiday Inn Rome West

מחיר אטרקטיבי לעומת אחרים. הסעה לותיקן מהמלון או נסיעה אליו במטרו +אוטובוס. נגישות קצת לא אטרקטיבית . במלון ברכה, ממוזג ושני אלו יתרונות גדולים לנופשים בקיץ. ניתן בתיאום מיוחד לשכן עד 5 נפשות (זוג + 3 ילדים) בחדר אחד.